cinsel-terapi
P.Y.

Kadın, 33 Yaş (Cinsel Danışmanlık)

33 yaşındayım. 3 yıldır evliyim ve vajinismus problemi yaşıyordum. Kadın bir danışman arıyordum ve Hanife Hanım’ı bir tanıdık tavsiyesiyle buldum. İlk başta böyle bir yardım almak için çok tereddüt ediyordum. Nasıl anlatacağımı ve ne yapacağımı bilmiyordum. Eşimle de problemlerimizin en çok arttığı bir dönemde Hanife Hanımla görüşmeye başladık. Kendisi ilk görüşmeden itibaren ilgisi, yaklaşımı, anlayışı ve sabrı ile yaklaşık 4 ay içinde problemimi çözmeme yardımcı oldu. Şu an evlilik hayatımda yaşadığım cinsel problemler geride kaldı. Yardım aldığım için sonrasında çok mutlu oldum ve benim gibi bu tür sorunlar yaşayanlara kesinlikle Hanife Hanım’ı tavsiye ediyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.

oyun-terapisi
M.Y.

Çocuk, 8 Yaş (Oyun Terapisi)

8 yaşındaki kızımın kaygı ve korku problemleri ile alakalı Hanife Hanım'a başvurduk. Çocuğuma uyguladığı oyun terapisi yaklaşımı ile kaygı ve korkularının kaynağını bularak sorunu çözmemize yardımcı oldu. Ayrıca süreç içerisinde ebeveyn görüşmeleri yaparak bizlerin yapması gerekenleri söylemesi kızıma ve bize çok faydalı oldu. İlgi ve alakasından son derece memnun kaldığımız başarılı bir terapi hizmeti sunduğu için kendisine çok teşekkür ederiz. Çevreme gönül rahatlığıyla öneriyorum.

özgüven-eksikliği
A.K.

Kadın, 27 Yaş (Özgüven Eksikliği)

Hanife Hanım'ı internetten araştırarak buldum. Özgüven problemimle alakalı artık çok rahatsızlık duymaya başlamıştım. Arkadaşlık kuramıyor kendimi ifade edemiyor ve istemediğim şeylere hayır diyemiyordum. Bu durum beni çok kötü etkiliyordu. Kendisi ile yaptığımız görüşmeler hayatımı gerçek anlamıyla sorgulamama sebep oldu. Ayrıca görüşme sonrası bana önerdiği egzersizleri yapmamı istediği çalışmaları yaptıkça kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Şu an girdiğim sosyal ortamlarda çekinmiyorum ve rahatlıkla ilişki kurabiliyorum. İşini özveriyle yapan bir insanı tanıdığım için çok memnunum.

ilişki-problemi
S.E.

Kadın, 32 Yaş (İlişki Problemi)

İlişkim ile alakalı zor zamanlar geçirdiğim süreçte, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Hanife Hanım ile tanıştım. Zor zamanlar geçirdiğim o süreçlerde Hanife Hanım ile yapmış olduğum görüşmeler o kadar verimli geçti ki, düşündüğüm şeylerin yanlış olduğunu fark ettim. Şu anda ilişkim eskisi gibi oldu. Kendisinin danışanı olmaktan çok mutluyum ve herkese tavsiye ediyorum.